Grafika komputerowa i techniki multimedialne

Studia podyplomowe na kierunku Grafika komputerowa i techniki multimedialne kierowane są do osób, które wykorzystują technologie graficzne i multimedialne w swojej pracy zawodowej. Mają one charakter praktyczny, dlatego od kandydatów nie wymagamy specjalistycznego przygotowania teoretycznego. Bardzo cenimy jakiekolwiek zdolności plastyczne, wyczucie estetyki przekazu wizualnego oraz chęć poszukiwania nowych środków wyrazu artystycznego.

Dobór zajęć praktycznych uwzględnia najnowsze rozwiązania koncepcyjne i technologiczne, jak również umożliwia rozszerzenie praktycznych umiejętności na różnych polach aktywności zawodowej. Zakres materiału obejmuje bardzo szerokie spektrum zagadnień aplikacyjnych, uwzględnia specyfikę ich zastosowań m.in. w systemach składu DTP, na klasycznym rynku wydawniczym oraz w aplikacjach sieciowych. Zastosowanie aplikacji multimedialnych w środkach elektronicznego przekazu z uwzględnieniem specyfiki architektury informacji w zastosowaniach internetowych oraz właściwym wykorzystaniu technik animacyjnych i grafiki trójwymiarowej.

Studia obejmują również praktyczny kurs przygotowywania i montażu materiałów filmowych zarówno w studiach telewizyjnych, jak i w zastosowaniach sieciowych.

Pobierz broszurę informacyjną i zapisz się na studia!

Absolwenci specjalności znajdą pracę w studiach graficznych, pracowniach marketingowych, w serwisach internetowych, u operatorów telekomunikacyjnych oraz w miejscach, gdzie konieczne jest opracowywanie graficznych interfejsów dla użytkownika. Absolwenci mogą też samodzielnie projektować i prowadzić serwisy internetowe o szerokim zakresie specjalności.

Określono następujące terminy zjazdów dla kierunku Grafika komputerowa i techniki multimedialne obowiązujące w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021:

• 24-25 października 2020 r.
  • 14-15 listopada 2020 r.
  • 28-29 listopada 2020 r.
  • 12-13 grudnia 2020 r.
  • 19-20 grudnia 2020 r.
  • 09-10 stycznia 2021 r.
  • 23-24 stycznia 2021 r.

Harmonogram zjazdów dla semestru letniego zostanie podany z początkiem stycznia 2021 r.

Czesne za studia na kierunku Grafika komputerowa i techniki multimedialne w roku akademickim 2020/2021 wynosi: 3600 zł w przypadku płatności jednorazowej.

W tytule wpłaty wpisując: imię i nazwisko słuchacza, kierunek studiów – opłata rekrutacyjna za studia podyplomowe „grafika komputerowa”.

Rekrutacja trwa do 30 września 2021 r. (decyduje data stempla pocztowego).
Termin rozpoczęcia zajęć oraz harmonogram zjazdów dla semestru letniego zostanie podany z początkiem stycznia 2021 r.