Szansa na dofinansowanie studiów podyplomowych WSKSiM!

5 maja 2021 r., godz. 9:00 rusza nabór na nieoprocentowane pożyczki na kształcenie, z możliwością częściowego umorzenia.

W ramach projektu osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych mogą wnioskować o pożyczkę przeznaczoną na studia podyplomowe, kursy, szkolenia oraz inne formy kształcenia osób dorosłych oferowane przez krajowe i zagraniczne podmioty (za wyjątkiem studiów I, II i III stopnia), trwające nie dłużej niż 24 miesiące.

Do idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych studiami podyplomowymi WSKSiM!

Podstawowe informacje o pożyczce:

• pożyczka jest nieoprocentowana, bez żadnych dodatkowych kosztów (prowizji, opłat wstępnych, kosztów opracowania, itp.);
  • pożyczki spłacane są w równych ratach, w cyklu miesięcznym;
  • istnieje możliwość umorzenia 20 – 25% kwoty pożyczki;
  • maksymalna wartość pożyczki to 30 tys. zł – pożyczka może stanowić do 100% kosztu szkolenia, kursu lub studiów podyplomowych;
  • minimalna liczba rat / długość spłaty to 12 miesięcy, maksymalna to 36 miesięcy.

Wnioski o pomoc zwrotną będą składane za pomocą systemu wnioskowania online dostępnego na stronie: inwestujwrozwoj.pl